PDA

Επιστροφή στο Forum : Polles Erotiseis....

Settler
27-02-05, 23:52
Geias sas Paidia,

simera opos elpizo kai pollous allous mou eipan oi

Euri
Angel
Byron

oti exo TELEIO sima opote ki ego mporo na arxiso tis diadikasies sindesis....
Afenos, ti tha prepei na exo akrivos dioti den vrisko kati sigekrimeno edo...
Episis opos mou eipan den iparxei dinatotita internet ektos an moirasei kaneis opote fekse mou kai glistrisa...

Giauto an einai kaneis politexnio kai idiaitera ilektrologon kai kserei kati parapano gia na dianomi internet apo politexnio i ilektrologon as postaroun parakalo edo...

Euxaristo...

Lewis
27-02-05, 23:58
Κεραία θα πάρεις από την Δωδεκανήσου, είτε από τον Γεωργιάδη είτε από τον Μουτσιούλη.
Ζήτα μια Stella Doradus, στα db που θέλεις.

Pigtail μπορείς να ζητήσεις απο τον Maax να σου κάνει..

Για τον Wifi client, δες το θέμα της ομαδικής των Dlink 810+ (στην ενότητα ομαδικές παραγγελίες).

euri
28-02-05, 00:35

Ε, πώς να μην έχεις τέλειο σήμα, όταν στα 50 μέτρα βλέπεις την omni του Griffin; :wink:

Στην απόσταση που έχεις δε νομίζω ότι συντρέχει λόγος για κεραία υψηλής απολαβής. Ακόμα και ένα μικρούλι πανελάκι των 8 dbi ή μια yagi των 9dbi θα σου κάνει τη δουλειά. Μη σου πω ότι έτσι όπως είσαι εκεί πέρα ίσως και να μη χρειαστείς ιστό (αν πάρεις πάνελ)

Ε.

Prosagon
28-02-05, 03:06

Ε, πώς να μην έχεις τέλειο σήμα, όταν στα 50 μέτρα βλέπεις την omni του Griffin; :wink:

Στην απόσταση που έχεις δε νομίζω ότι συντρέχει λόγος για κεραία υψηλής απολαβής. Ακόμα και ένα μικρούλι πανελάκι των 8 dbi ή μια yagi των 9dbi θα σου κάνει τη δουλειά. Μη σου πω ότι έτσι όπως είσαι εκεί πέρα ίσως και να μη χρειαστείς ιστό (αν πάρεις πάνελ)

Ε.
nai nai kai alloi einai akribos apenanti apo to AP sou alla to poli me 200kb/sec katebazoun....
:-(

angel
28-02-05, 09:51
"and the Oscaor goes to....... Settler!!!!!!!!!"
Settler ! h ataratsa oneiro :lol:
Me -51dB se synthikes taratsa-drive kai se apostash pou tha mporouse na pei kai ti marka einai h omni....

Na sou pw? den aplwneis kanena UTP ws tonj Griffin kalytera? pio ftina tha sou vgei :lol:

Settler
01-03-05, 00:11
Ρε παιδιά όλοι πήραν oscar χθες εμένα δεν με έδειξε η τv...

πάω να ψαχτώ λίγο με το τι πρέπει να πάρω από κει που μου είπατε και ελπίζο να είμαι σύντομα εντός παρέας...

ευχαριστώ για όλες τις βοήθειες...

Zero
16-05-05, 20:42
Ε, πώς να μην έχεις τέλειο σήμα, όταν στα 50 μέτρα βλέπεις την omni του Griffin;
Ego mia mera eida tin omni tou fm1 sta 5 metra :P

ditheo
16-05-05, 21:43
Ε, πώς να μην έχεις τέλειο σήμα, όταν στα 50 μέτρα βλέπεις την omni του Griffin;
Ego mia mera eida tin omni tou fm1 sta 5 metra :P

μήπως έκανες καμιά "χαμηλή πτήση" από δίπλα;

τις υπόλοιπες μέρες δεν την βλέπεις; :P :P :P

Zero
16-05-05, 21:56
Oxi, apo tote tin vlepo synexeia. :P

apla tzampa pira olo ton eksoplismo :P

ditheo
16-05-05, 22:20
Oxi, apo tote tin vlepo synexeia. :P

apla tzampa pira olo ton eksoplismo :P

να σε ρωτήσω κάτι άσχετο;

τους βρίζεις καθόλου σε αυτό το forum που έχεις στην υπογραφή σου;

θα μπω μέσα και θα γράψω χίλια μηνύματα αν δεν το αλλάξουν το όνομα

Zero
16-05-05, 22:37
Den tous vrizo vasika giati einai kai poli politismeno sygkritika me kati alla pou exo mpei pou rixnoun kanonika mpinelikia o enas ston allon. :P

Telos panton, gamoto den exo katalavei pos na ftiakso afto to katarameno poe. :(