PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση ΤΕΙτζήδων (15-1-2006)

jObo
11-01-06, 17:05
As kanoume edo ena kainourgio thread gia tin sinantisi ton tou TEI salonikis.

Eidiki prosklisi gia olous osous exoun sxesi me to tei: foitites/kathigites/ergazomenoi kai endiaferonte gia tin pithanotita sxeseos asirmatou-tei.

Yparxei sxetiki sizitisi sto forum edo:
http://www.twmn.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2367

Epeidi, opos katalabaino, ligo poli oloi exoume kai kapoion gnosto "ipeuthino" sto tei, kai epeidi poli pithanon na exoume koinous gnostous, an kapoios nomizei oti tha prepei na proskalesoume kapoion sigekrimena na me enimerosei gia na kano ego tis proskliseis. Den tha itan kali idea na priksoume kosmo.

Tha po sta paidia apo to noc(an den to doun edo dld), an theloun, na erthoun. Me ton ipeuthino kathigiti exo sizitisei to endexomeno na brethei se mia tetoia sinantisi kai itan arnitikos logo xronou. Tha tou to anafero pantos.

Tin gnomi sas tora se kapoia diadikastika:

0)Gia mera ebala tin erxomeni kiriaki, 15-1. mou fenete oti tha boleuei tous perisoterous, kai san kiriaki einai i kaliteri mera gia dialeimataki apo to diabasma :P

1) Ti ora proteimate?
Ego tha proteina 5-6 to apogeumataki.

2) Stin sinantisi einai kalitera na einai oi amesa endiaferomenoi - idi asirmatoi, pou tha diabasoun to kalesma sta asirmata forums, i na mpei kai kana kalesma kai stis sxoles gia kosmo pou "pithanos" tha endiaferontan?
Prosopika tha protimousa se proti fasi to proto.

3) Meros. Ipotheto kapoio kafe sto kentro? Ipopsifia i klasiki kai eurixori rapsodia. Alles protaseis?

auta.

Lewis
11-01-06, 17:12
μέσα.. (όπου γάμος και γιορτή, η Βασίλω πρώτη)..

γιατί δεν αλλάζεις τον τίτλο από "Συνάντηση ΤΕΙτζήδων (15-1-2006)" σε "Συνάντηση ΑΤΕΙτζήδων (15-1-2006)" ?

ΑΤΕΙ δεν τα λένε τώρα ?

εγώ πάντως τα πρόλαβα ΚΑΤΕΕ :lol: :lol: :lol:

jObo
11-01-06, 17:18
nai omos o oros einai TEItzis (tm).
(klinete kata to souvlatzis)

mazout
11-01-06, 17:33
Ωραια.....

Ας πουμε τοτε 6.00 την Κυριακη στην Ραψωδια. Οποιος ειναι να ερθει ας ενημερωσει με post για να δουμε ποσοι ειμαστε.

Spyro
11-01-06, 17:46
μέσα.. (όπου γάμος και γιορτή, η Βασίλω πρώτη)..

γιατί δεν αλλάζεις τον τίτλο από "Συνάντηση ΤΕΙτζήδων (15-1-2006)" σε "Συνάντηση ΑΤΕΙτζήδων (15-1-2006)" ?

ΑΤΕΙ δεν τα λένε τώρα ?

εγώ πάντως τα πρόλαβα ΚΑΤΕΕ :lol: :lol: :lol:

ΑΤΕΙΘ (Αλεξάνδρειο ΤΕχνολογικό Ίδρυμα Θεσσαλονίκης)

ήταν ΑΤΕΙ από παλιά, τώρα έγινε ΑΑΤΕΙ :lol: :lol:

Είμαι μέσα, Ραψωδία 6:00, όσο για το ποιοι θα έρθουν νομίζω ότι σε πρώτη φάση καλό θα ήταν να ήμαστε μόνο ασύρματοι γιατί θέλουμε να συζητήσουμε για τον κόμβο στο ΤΕΙ και όχι "Nα πάρω Cisco ή Misco;" :)

Από εκεί και πέρα μπορούμε να κανονίσουμε να βρεθούμε όλοι οι ΤΕΙτζήδες (με φωτοτυπίες σε πόρτες κλπ, να πούμε και για τον κόμβο στο ΤΕΙ και ότι αλλό θελει ο καθένας) :wink:

LIApeace
11-01-06, 18:02
Ωραια.....

Ας πουμε τοτε 6.00 την Κυριακη στην Ραψωδια. Οποιος ειναι να ερθει ας ενημερωσει με post για να δουμε ποσοι ειμαστε.

Pedes 8a er8w kai egw giati opoy gamos kai xara o LIApeace prwtos!!!!

Vegas
11-01-06, 18:54
RFατζιδες μπορουν να ερθουν ?
Βασίλω να κοψης εκεινο το κασερι το γερμανικο.

dalai
12-01-06, 00:04
ferte kai seimeioseis,mpas kai perasoume kana ma8ima :P

Vagouridis
12-01-06, 00:23
jobo δεν ειδιποιεις και το Ψαρα Νικο σαν αμμεσα υπευθυνο για το noc και κανα καθηγητη που ξερει τι παιζει?

jObo
12-01-06, 01:00
Tha koitakso na bro to niko na tou po nai. Pithanos na to dei kai o idios edo.

Gia kathigiti pou les, iparxei kapoios pou gnorizei sxetika kai einai ipeuthinos gia auta, alla logo xronou den nomizo na mporei. Tha miliso kai mazi tou.

An kserete kai allous asirmatous apo to tei enimeroste tous, an den diabazoun forums.

Tesla_
12-01-06, 05:01
Kata pasa pithanotita tha erthw.

<<Proin Miko>>

shinobi
12-01-06, 18:17
8a er8w kai egw osan kalos TEIτζης!!!!
εγω λεω να φοραμαι και γαλονια για να δουμε ποιος ειναι ο πιο παλιος στο ΤΕΙ.............................
:idea:

ΥΓ:οποιος εχει σημειωσεις ηλεκτρικες μετρησεις να τις φερει!!!!! :!:

ashmakhs
12-01-06, 18:55
89e leei tipota :) san na eimai o poio palios :) oxi mono palios arxeios mporw na pw

jObo
14-01-06, 17:38
Anakefalaiosis.

Aurio, kiriaki, 15 Ianouariou kai ora 18:00, rantebou stin rapsodia ston pano pano orofo.

Isxiei to klasiko, o protos pou tha ftasei na kratisei kana dio-tria trapezakia.

Spyro
14-01-06, 22:00
Lewis έχω εκείνη την "κεραία της διασποράς" του Μάκη.

Επείδη δε μπορώ να τον βρω με τίποτα θα στη φέρω αυριο στη συνάντηση, ok?

Merlin_o_Magos
14-01-06, 23:18

Δώστου και την δική μου cisco μαζί με το Pigtail 8) 8)

doom
15-01-06, 00:08
ap owners mporoun na erthoun sto kafe???

dalai
15-01-06, 01:43
δυστηχως θα απουσιαζω λογω δουλειας ... :(

jObo
15-01-06, 02:28
ap owners mporoun na erthoun sto kafe???

bre opoios thelei as erthei. enoeite auto.
Aplos kala tha itan na oloklirosoume me to thema tou tei protou analothoume se alles sizitiseis.

Lewis
15-01-06, 02:45

φέρε, φέρε...

TsAkALaKoS
16-01-06, 19:05
Τελικά τι έγινε στη συνάντηση?
Τι θέματα συζητήθηκαν?
Βγάλατε καμιά άκρη?