PDA

Επιστροφή στο Forum : Διαγραφή

pomolo
28-06-08, 22:28
ελπίζω να έπεσα στο σωστό thread.

όπως αναφέρεται στις "Θέσεις" του forum, δεν είναι δυνατή η αυτο-διαγραφή ενός χρήστη-μέλους.

Παρακαλώ όπως διαγράψετε το προφίλ χρήστη pomolo ο έχων τη δυνατότητα να το κάνει, τόσο από το twmn.net / twmn.gr και το wind.twmn.net

Vegas
28-06-08, 22:59
pomolo, μια ερώτηση πριν φύγεις.
μπορείς να μας δώσεις περισσότερες πληροφορίες για το δικτυωθείτε που είναι στο Site σου?
ύπάρχει καμιά επιδότηση ή τπτ τέτοιο από το γ' κπσ?

ελπίζω να είμαι στο σωστό Thread (δεν ξέρω αν θα δεις τα άλλα Threads, γι' αυτό)

που ρε παιδια εγω μονον πομολα βρισκω

dalai
28-06-08, 23:00
πομολο φτιαξε και εσυ ενα δευτερο acount. Ειναι της μοδας αυτες τις μερες ;)

Jef
28-06-08, 23:22
τα υπόλοιπα ασχετα posts περι "Δικτυωθείτε" ειναι τα μετεφερα εδω:
http://www.twmn.net/forum/showthread.php?t=6156

dalai
29-06-08, 00:00
λοιπον οποιος θελει να συνδεθει στο πομολο θα τον βοηθαω εγω .θα τον "περνω απο το χερακι και θα τον πηγενω" στο πομολο.

αντε αφου βρηκαμε λυση και για αυτο το προβλημα μπορουμε να προχωρισουμε ?

AgentCain
29-06-08, 00:02

να προχωρήσουμε στο θέμα του τόπικ? διαγραφή του πομολο δλδ?!

mourinio
29-06-08, 00:09
λοιπον οποιος θελει να συνδεθει στο πομολο θα τον βοηθαω εγω .θα τον "περνω απο το χερακι και θα τον πηγενω" στο πομολο.

Δλδ να αναφερθεί ότι θα υπάρχει ξεχωριστό thread εκει που γράφει "νέα κόμβων" να μπει και "Χεράκι dalai προς pomolo" για να ξέρουμε (-νε) Εκεί θέλω να καταλήξω. Δε με ενδιαφέρει προσωπικά τι θα κάνει αλλά πιστεύω μετά την "ενωτική αυτοδιαγραφή" θα πρέπει να βρεθεί και κάποια λύση για τους μελλοντικούς client που θα τους βόλευε ο pomolo γτ εμένα, τον newbie και διασπαστή με τισ παρωπίδες, θα με ενδίεφερε κάτι τέτοιο.Και εννοείται αν συμφωνεί ο Pomolo να προσφέρει τις υπηρεσίες του που τις έχουμε ανάγκη να κάνει και τον αντίστοιχο διακανονισμό να ξέρουμε και μεις....Γιαυτό ρωτάω ότι ρωτάω..

dalai
29-06-08, 00:35
(σταματηστε να το σβηνετε βρε!! στο mourinio απανταω!!!)

ναι σε μενα να ερχονται ολοι που χρειαζονται τον πομολο

Vegas
29-06-08, 00:40
δεν σβηνονται βρε μεταφερονται και καλλα κανουν .
θα μπορουσε να γινεται αυτο οταν καπιος ξεφευγει και οχι μετα απο 3-4 σελιδες ?
ευχαριστω και συγνωμη

SkySurfer
29-06-08, 00:58
Για να βάλουμε κάποια πράγματα στη θέση τους...

ελπίζω να έπεσα στο σωστό thread.

όπως αναφέρεται στις "Θέσεις" του forum, δεν είναι δυνατή η αυτο-διαγραφή ενός χρήστη-μέλους.

Παρακαλώ όπως διαγράψετε το προφίλ χρήστη pomolo ο έχων τη δυνατότητα να το κάνει, τόσο από το twmn.net / twmn.gr και το wind.twmn.net

Θεωρείς σωστό να κάνεις ένα ποστ σαν κι αυτό:

http://www.twmn.net/forum/showpost.php?p=66862&postcount=57 [Internet]
http://www.twmn/forum/showpost.php?p=66862&postcount=57 [Wireless]

και μετά να ζητάς να διαγραφεί ο λογαριασμός σου; ΟΧΙ κύριε Pomolo. Πρώτα θα μείνεις να αποδείξεις αυτά που αφήνεις να εννοούνται και μετά θα φύγεις.

Κύριε dalai και λοιποί, δεν βλέπω να σχολιάζεις ούτε γι αυτή τη συμπεριφορά ούτε για τις προσωπικές επιθέσεις που εξαπολύει ο demonakos προς άλλους.

Γιατί είστε δημοκράτες και σεμνότυφοι μόνο εκεί που θέλετε;

πομολο φτιαξε και εσυ ενα δευτερο acount. Ειναι της μοδας αυτες τις μερες ;)

Έχεις αποδείξεις; Εγώ ως admin δεν έχω εντοπίσει κανένα διπλό λογαριασμό.

Σε παρακαλώ απέδειξε τα λεγόμενά σου διαφορετικά ανακάλεσε. Η συμπεριφορά σου είναι καθαρά troll.

Edit: μόλις είδα στα off-topic ότι απαντήθηκε οπότε άκυρο.

dalai
29-06-08, 01:21
Κύριε dalai και λοιποί, δεν βλέπω να σχολιάζεις ούτε γι αυτή τη συμπεριφορά ούτε για τις προσωπικές επιθέσεις που εξαπολύει ο demonakos προς άλλους.

Αν εκανε κατι λαθεμενο να ανακελεσει/τιμωρηθει/ κλπ. Τι να πω τωρα ... Νομιζω οτι δεν αφορα ειδικα εμενα ,παρα τους ιδιοκτητες

Έχεις αποδείξεις; Εγώ ως admin δεν έχω εντοπίσει κανένα διπλό λογαριασμό.

Σε παρακαλώ απέδειξε τα λεγόμενά σου διαφορετικά ανακάλεσε.

το απεδειξε ο vegas και αλλα παιδια που αναγκαστηκαν να κανουν λογαριασμους.
Αλλα εν πασει περιπτωση επειδη εγω ενοουσα αλλου ειδους διπλους λογαριασμους, φυσικα και δεν μπορω να το αποδειξω. Δεν ειμαι κανενας syper hacker να δω απο που kai ποτε γινονται οι λογαριασμοι . Αυτα μπορει να δει ενας admin mono (αν θελει να μπει στο κοπο). Αλλα ο κοσμος το εχει τουμπανο και εμεις κρυφο καμαρι .
Ανακαλω ... Δε θα κανω εγω τον ηρωα... Ανακαλω...

DrGonzo
29-06-08, 01:30
Αν εκανε κατι λαθεμενο να ανακελεσει/τιμωρηθει/ κλπ. Τι να πω τωρα ... Νομιζω οτι δεν αφορα ειδικα εμενα ,παρα τους ιδιοκτητες

το απεδειξε ο vegas και αλλα παιδια που αναγκαστηκαν να κανουν λογαριασμους.
Αλλα εν πασει περιπτωση επειδη εγω ενοουσα αλλου ειδους διπλους λογαριασμους,
φυσικα και δεν μπορω να το αποδειξω. Δεν ειμαι κανενας syper hacker να δω απο που kai ποτε γινονται οι λογαριασμοι .
Αυτα μπορει να δει ενας admin mono (αν θελει να μπει στο κοπο). Αλλα ο κοσμος το εχει τουμπανο και εμεις κρυφο καμαρι .
Ανακαλω ... Δε θα κανω εγω τον ηρωα... Ανακαλω...

dalai, μπήκες στον κόπο τουλάχιστον να δεις ποιός είναι ο Obi στα άλλα forums και ποιος είμαι εγώ?
Στην τελική, την άποψη του AgentCain δεν την εμπιστεύεσαι? Είναι κι αυτός κατευθυνόμενος?

Η περίπτωση του Vegas υπάγεται σε άλλη κατηγορία, κι αυτό θα έπρεπε να μπορείς να το ξεχωρίσεις.
Έκανε 2 posts με το νέο account, μόνο και μόνο για να ξεκαθαρίσει τη θέση του.
Κι αυτό έγινε σεβαστό από το moderation team.

Μπορείς να εθελοτυφλείς και να πιστεύεις ότι θέλει, αν αυτό ικανοποιεί την φαντασία σου.
Δεν μπορείς όμως να κατηγορείς συνεχώς τα posts που γίνονται για τη δημιουργία εντυπώσεων και μόνο.
Στην ίδια κατηγορία υπάγεσαι κι εσύ.

SkySurfer
29-06-08, 01:31
αν εκανε κατι λαθεμενο να ανακελεσει/τιμωρηθει/ κλπ. τι να πω τωρα ... νομιζω οτι δεν αφορα ειδικα εμενα ,παρα τους ιδιοκτητες

αν τιμωρηθεί απλά θα ξεκινήσετε όλοι μαζί να μας κατηγορείτε για χουντισμό κλπ κλπ κλπ..............

το απεδειξε ο Vegas και αλλα παιδια που αναγκαστηκαν να κανουν λογαριασμους.
αλλα εν πασει περιπτωση επειδη εγω ενοουσα αλλου ειδους διπλους λογαριασμους, φυσικα και δεν μπορω να το αποδειξω. δεν ειμαι κανενας Syper Hacker να δω απο που Kai ποτε γινονται οι λογαριασμοι . αυτα μπορει να δει ενας Admin Mono (αν θελει να μπει στο κοπο). αλλα ο κοσμος το εχει τουμπανο και εμεις κρυφο καμαρι .
ανακαλω ... δε θα κανω εγω τον ηρωα... ανακαλω...

δεν νομίζω μπορεί να γίνει συζήτηση όταν "εννοούμε" πράγματα και δεν "αποδεικνύουμε".

τέλος πάντων, ας επανέλθουμε στο θέμα μας.

Vegas
29-06-08, 01:33
Η περίπτωση του Vegas υπάγεται σε άλλη κατηγορία, κι αυτό θα έπρεπε να μπορείς να το ξεχωρίσεις.
Έκανε 2 posts με το νέο account, μόνο και μόνο για να ξεκαθαρίσει τη θέση του.
Κι αυτό έγινε σεβαστό από το moderation team.

δεν ηταν νεο το account ηταν ενα παλαιο απο την δουλεια μου που δεν χρησιμοποιηθηκε σχεδον ποτε.

dalai
29-06-08, 01:40
Δεν μπορείς όμως να κατηγορείς συνεχώς τα posts που γίνονται για τη δημιουργία εντυπώσεων και μόνο.
Στην ίδια κατηγορία υπάγεσαι κι εσύ.
Συγνωμη αλλα εχεις δει το ιστορικο των απαντησεων του obi?
Με πιο κριτηριο την συγκρινεις με εμενα? Οσες μ@@κιες εχω πει 4 χρονια εγω τις εχει πει σε 40 ποστ αυτος. Μη τρελαθουμε τωρα οτι δεν ποσταρει μονο και μονο για να μπριζωσει....

Υ.Γ. αντε εκανα και το πρωτο μου troll σημερα : )

SkySurfer
29-06-08, 01:41
παιδιά το θέμα έκλεισε.

φτάνουν οι κοκορομαχίες.